Amacımız

Doğanın iyileştirme gücü kadim zamanlardan beri bilinir. Ancak insanlar , son zamanlarda kendisinin de doğanın bir parçası olduğunu unuttu. Doğanın sunduğu şifayı değersizleştirdi ve sentetik kolaylıkları yüceltti. Yapay gıdalar, kokular, ilaçlar… Her şey çok daha kolaydı fakat ters giden bir şeyler vardı. Atalarını düşündü; sentetik nedir bilmeseler de ne kadar da sağlıklılardı ! Uyanış başladı ve tüm dünyada şifa için doğal yöntemler yükselmeye başladı. Bugünlerde bir çok insan, daha iyi bir cilde ve saçlara ulaşmak için ve hatta bazı basit sağlık sorunlarını atlatmak için doğal tarifler araştırıyor. %100 saf sabit ve uçucu yağlara ulaşabilmek ne kadar zor bugünlerde, biliyoruz. Biz “Adalin” kurucuları olarak yıllardır süren bir tutkuyla hep “ en saf “ olanı aradık. Şişelerimizin içerisinde , etiketine ne yazıyorsak, sadece o var. Bu bizim için çok önemli. Çünkü şifa ve güzelliği sadece gerçek, saf ve kaliteli ürünler sağlayabilir.

Saflık ve doğallığa hep ulaşabilmek dileğiyle…

Bizi yakından tanıyın

Adalin Aromaterapi

 Kuruluşumuz : Nilglobal

Nilglobal, 2018 yılında Antalya’da kurulmuş üretim & dış ticaret firmasıdır. Bünyesinde bulunan 1200 m2  kapalı alanlı soğuk sıkım ile 1300 m2 kapalı alanlı uçucu yağ fabrikalarında üretilmiş olan, yüksek kalitede 100% saf & doğal bitkisel yağları, dünyanın çeşitli ülkelerine sunmaktadır.

Üretim

Soğuk sıkım fabrikamız aylık 30 ton kapasitede olup, özellikle  yerel ürünler olacak şekilde müşterilerimizin siparişine göre değişkenlik gösteren bir çok  tohum ve çekirdeği işlemektedir.

Uçucu yağlar üzerine faaliyet gösteren fabrikamızda ise özellikle ülkemizin önemli değerlerinden olan gül, kekik, defne yaprağı, ardıç, mersin yaprağı, adaçayı gibi endemik bitkiler başta olmak üzere, bir çok uçucu yağ işlenmekte olup, aylık 3 ton kapasiteye ulaşabilmektedir.

Bizler, sizlere en iyi ürünü sunabilmek için, hammadde tedariğinde son derece hassas davranmaktayız. Sadece yerel bitki, tohum ve çekirdekleri kullanmaktayız.

İthalat

Ülkemizde yetişmeyen bitki ve tohumlara ait sabit ve uçucu yağları, Dünya standartlarında saygın laboratuvarlarda analiz ederek tedarik ediyoruz.

Misyon

Ürünlerimizde tağşiş ve kontaminasyon(pestisit, aflotoksin, mikotoksin ve ağır metaller) söz konusu dahi olamaz. Ürünlerimizi sizlere %100 saflıkta ulaştırmaktayız. Ürünlerimiz kesinlikle rafine ve inceltme işlemi görmezler.

Nilglobal olarak hedefimiz, her daim kaliteden ve dürüstlükten ödün vermeden, siz değerli müşterilerimizle güvene dayalı, uzun ve güzel işler yapabilmektir.